Haberler

59. AYMOD FUARI BAŞLIYOR!

BU YIL 59.SU DÜZENLENECEK OLAN AYMOD ULUSLARARASI AYAKKABI MODA FUARI, 04 - 07 NİSAN 2018 TARİHİNDE CNR FUAR MERKEZİNDE DÜZENLENECEK. BİRBİRİNDEN ŞIK PİERRE CARDİN, CACHAREL VE KUUM YENİ SEZON ÜRÜNLERİNİN GÖRÜCÜĞE ÇIKACAĞI FUARDA, 8 HALL’DE SİLTAB MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYACAK!

YENİ SEZON LANSMAN

SİLTAB YENİ SEZON BAYİ TOPLANTISI 6 - 11 MART 2018 ANTALYA LARA TITANIC HOTEL'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR, PIERRE CARDIN AYAKKABI, CACHAREL AYAKKABI ve KUUM AYAKKABI'NIN YENİ SEZON ÜRÜNLERİNİN TANITILACAĞI ORGANİZASYONA TÜM BAYİLERİMİZİ BEKLİYORUZ!

www.kuum.com.tr Yayında!

KUUM İNGİLTERE’DEN SONRA ARTIK TÜRKİYE’DE! BİRBİRİNDEN ŞIK AYAKKABILAR İLE TÜRKİYE’YE GİRİŞ YAPAN KUUM’UN WEB SİTESİ AÇILDI. WWW.KUUM.COM.TR’Yİ ZİYARET EDEREK YENİ SEZON ÜRÜNLERİNİ İNCELEYEBİLİRSİNİZ.

‘SEN’ OLMADAN ‘BİZ’ OLMAZ.

BU SENE 9.SUNU DÜZENLEDİĞİMİZ ANTALYA FUARIMIZDA 500’Ü AŞKIN BAYİMİZİ MİSAFİR ETTİK. BİR SONRAKİ FUARIMIZDA PİERRE CARDİN, CACHAREL ve KUUM’UN YENİ SEZON ÜRÜNLERİ İÇİN MART AYINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.

‘KUUM’ SÜPRİZLERİYLE GELDİ!

SİLTAB’IN İNGİLTERE’DEN LİSANSINI ALDIĞI KUUM, İLK DEFA ANTALYA FUARINDA GÖRÜCÜYE ÇIKTI. FİYATLARIYLA VE TARZIYLA HERKESİN BEĞENİSİNİ KAZANAN KUUM, FUARIN İLGİ ODAĞI OLDU.

ANTALYA FUARI

20-25 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA BAİA HOTEL’DE 500 BAYİMİZİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞEN FUARIMIZ SONA ERDİ. PIERRE CARDIN, CACHAREL ve KUUM ÜRÜNLERİNİN BAYİLERİMİZ İLE BULUŞTUĞU FUARDA BİZE VERDİĞİNİZ DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.