Haberler

YENİ SEZON PIERRE CARDIN ŞIKLIĞI SHOWROOM’DA!

PIERRE CARDIN YENİ SEZON ÜRÜNLERİ SİLTAB SHOWROOM’DA GÖRÜCÜYE ÇIKTI. EN ÇOK SATILAN MODELLER VE YÜZLERCE YENİ SEZON AYAKKABILAR İÇİN 0212 246 13 20 NUMARALI TELEFONDAN BİLGİ ALABİLİRSİNİZ.

PIERRE CARDIN’DEN ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI

PIERRE CARDIN ERKEK YÜRÜYÜŞ AYAKKABISI HAFİF, ESNEK VE RAHAT YAPISI İLE ORTAPEDİK VE ANATOMİK İÇ YAPISI SAYESİNDE DENGELİ YÜK DAĞILIMI SAĞLAYARAK BACAK. BEL VE SIRT AĞRILARININ AZALMASINA YARDIMCI OLUR.

PIERRE CARDIN’DEN AKILLI AYAKKABI

PIERRE CARDIN MEMORY FOAM TEKNOLOJİSİ HAFIZALI AKILLI TABANI İLE KOLAYCA AYAĞINIZIN ŞEKLİNİ ALIR, ŞOK DALGALARINI AZALTARAK HER ADIMDA RAHATLIĞI HİSSETMENİZİ SAĞLAR.

PIERRE CARDIN AIR FORM

PIERRE CARDIN AIR FORM İLE RAHAT VE SAĞLIKLI ADIMLAR! AIR FORM’UN RAHATLATICI VE DİNLENDİRİCİ YAPISIYLA HER ADIMDA MUTLULUK. ÖZEL MALZEMEDEN ÜRETİLEN ELASTİK YAPISI İLE RAHATLIĞI HİSSEDECEKSİNİZ.

PIERRE CARDIN VIP ECXLUSIVE LANSMAN

SİLTAB YENİ SEZON BAYİ TOPLANTISI 24 - 28 EKİM 2018 ADALTA ELIT LARA HOTEL’DE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR, PIERRE CARDIN VIP ECXLUSIVE İLKBAHAR – YAZ 2019 YENİ SEZON LANSMANININ YAPILACAĞI TOPLANTIDA ÜRÜNLER GÖZ KAMAŞTIRACAK.

59. AYMOD FUARI BAŞLIYOR!

BU YIL 59.SU DÜZENLENECEK OLAN AYMOD ULUSLARARASI AYAKKABI MODA FUARI, 04 - 07 NİSAN 2018 TARİHİNDE CNR FUAR MERKEZİNDE DÜZENLENECEK. BİRBİRİNDEN ŞIK PİERRE CARDİN YENİ SEZON ÜRÜNLERİNİN GÖRÜCÜĞE ÇIKACAĞI FUARDA, 8 HALL’DE SİLTAB MİSAFİRLERİNİ AĞIRLAYACAK!

YENİ SEZON LANSMAN

SİLTAB YENİ SEZON BAYİ TOPLANTISI 6 - 11 MART 2018 ANTALYA LARA TITANIC HOTEL'DE GERÇEKLEŞTİRİLECEKTİR, PIERRE CARDIN AYAKKABI YENİ SEZON ÜRÜNLERİNİN TANITILACAĞI ORGANİZASYONA TÜM BAYİLERİMİZİ BEKLİYORUZ!

‘SEN’ OLMADAN ‘BİZ’ OLMAZ.

BU SENE 9.SUNU DÜZENLEDİĞİMİZ ANTALYA FUARIMIZDA 500’Ü AŞKIN BAYİMİZİ MİSAFİR ETTİK. BİR SONRAKİ FUARIMIZDA PİERRE CARDİN YENİ SEZON ÜRÜNLERİ İÇİN MART AYINDA GÖRÜŞMEK ÜZERE.

ANTALYA FUARI

20-25 EYLÜL TARİHLERİ ARASINDA ANTALYA BAİA HOTEL’DE 500 BAYİMİZİN KATILIMIYLA GERÇEKLEŞEN FUARIMIZ SONA ERDİ. PIERRE CARDIN ÜRÜNLERİNİN BAYİLERİMİZ İLE BULUŞTUĞU FUARDA BİZE VERDİĞİNİZ DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ.